Wechselkurs:
Euro: 4,5395
Dollar: 4,0933
 
Humor | Index     Nach Name des Produkts suchen:  Ereignisse, Veranstaltungen, neue Produkte.


Targi MEBEL 2009 w Moskwie
:: 2009-11-30 ::

XXI Międzynarodowe Targi Meblowe MEBEL 2009 odbyły się w dniach 23 - 27.11.2009 w centrum wystawienniczym EXPOCENTR w Moskwie. Była to okazja do prezentacji trendów i nowości technologicznych. Zakres tematyczny targów obejmował również komponenty dla producentów mebli tapicerowanych.
Mechanizmy regulujące. Wygoda pod karkiem i plecami
:: 2009-11-13 ::

Listopadowe wydanie czasopisma "Meblarstwo" prezentuje artykuł na temat mechanizmów, które pozwalają regulować oparciem, zagłówkiem czy podnóżkiem. Poprawiony zostaje w ten sposób komfort siedzenia z zachowaniem zasad ergonomii. Fabryka TAGMET oferuje kilka takich rozwiązań.
Sofy z funkcją spania
:: 2009-03-27 ::

Przedstawiamy artykuł zamieszczony w piśmie producentów "Tapicer" na temat nowego mechanizmu dla sof z funkcją spania. Produkt FNFM Tagmet jest mechanizmem zwiększającym atrakcyjność każdej sofy z uwagi na zastosowaną w niej funkcję. Zestaw przeznaczony jest do użycia w sofach wolno stojących 2, 3- osobowych.
Targi ProMaTap 2008
:: 2008-10-20 ::

Zakończyła się II edycja targów ProMaTap, które stanowią platformę komunikacyjną pomiędzy dostawcami surowców i komponentów, a producentami mebli tapicerowanych oraz materaców. Podczas targów, odbywających się w dniach 16-17 października 2008r. w Rąbieniu pod Łodzią, organizatorzy, firma Abacorp z Łodzi, gościła następujących wykonawców: Amann, Amatec, Bizea, Ecco, Elmatex, Eurofarm, Fortom, Tagmet, Sab, Teofilów.
W programie targów znalazł się cykl specjalistycznych seminariów prowadzonych przez wystawców, a także ekspertów z branży. Wykłady dotyczyły technologii, problemów z jakimi zmaga się branża w handlu, a także wielu innych interesujących tematów, jak np. przepisów REACH, psychologii koloru w sprzedaży, czy najnowszych trendów i prognoz w zachowaniach zakupowych konsumentów.
Patronat nad imprezą objęły czasopisma: Meble Plus, Produkcja Mebli, Meblarstwo, mdesign, Świat Mebli, Meble, Materiały i Akcesoria, Ambiente, Tekstylia w Domu, a także portale; meble.pl, meble.tv i meblostrada.pl.
Kilka słów o nogach meblowych
:: 2008-09-09 ::

Zapraszamy Państwa do lektury tekstu w numerze "Meblarstwa", poświęconego nogom meblowym naszej produkcji. Nogi łóżek powinny być bardzo mocne. Wykonywane są ze stali, która następnie dla dodania walorów estetycznych poddawana jest procesowi chromowania. Ramy zabezpieczane są antykorozyjnie przez cynkowanie. Firma wykonuje na zamówienia elementy dekoracyjne montowane u wezgłowi łóżek.
Nowe technologie w projektowaniu mebli
:: 2008-09-04 ::

Proponujemy lekturę artykułu z numeru kwartalnika "m-design", poświęconego wzornictwu w meblarstwie. Z tekstu można się dowiedzieć m.in. jakie nowoczesne technologie informatyczne wykorzystują w swojej pracy projektanci meblowi.
W ogólnopolskich badaniach konsumentów wzornictwo jest najczęściej wymienianym kryterium, jakim kieruje się nabywca mebla. Następnym ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji przez klienta jest to, aby mebel był nie tylko ładny, ale i wygodny - stad założenie przyjmowane przy projektowaniu nowego wzoru, że nowe trendy w konstrukcji muszą być zgodne z założeniami ergonomicznymi.
Elementy chromowane w meblach tapicerowanych
:: 2008-05-04 ::

W kwietniowym numerze "Meblarstwa" można znaleźć artykuł poświęcony elementom chromowanym w meblach tapicerowanych. Znalazło się w nim parę słów również od nas na ten temat. Akcesoria chromowane nie należą do produktów tanich. Ich wykonanie jest bardzo pracochłonne. Takie detale wymagają wielu procesów technologicznych.
FURNICA 2008
:: 2008-04-29 ::

W dniach 1-4 kwietnia 2008 r. odbyła się kolejna edycja targów FURNICA. Targi stanowią bazę wymiany profesjonalnej wiedzy skierowanej dla branży meblarskiej. Oferta wystawców tej imprezy obejmuje najnowsze pozycje z zakresu komponentów do produkcji mebli. Atmosfera sprzyja dyskusjom biznesowym na linii producent mebli - projektant - dostawca komponentów. Dogodny, kwietniowy termin odbywania się targów FURNICA pozwala na podejmowanie decyzji o zastosowaniu konkretnych komponentów w kolekcjach meblowych, które producenci pokazują swoim klientom na poznańskich targach MEBLE w czerwcu.
LIDERZY EKSPORTU
:: 2007-10-25 ::

Zostalismy wyróżnieni w tegorocznej, VI edycji rankingu LIDERZY EKSPORTU - kategoria: INNOWACYJNOŚĆ - pod honorowym patronatem Marszałka Województwa oraz Wojewody Kujawsko-Pomorskiego. Nagroda cieszy nas tym bardziej, że połowa naszej produkcji znajduje swoich nabywców za granicą.

Na zdjęciu: Dyrektor Handlu i Marketingu Radosław Góralczyk odbiera wyróżnienie z rąk przedstawiciela Wojewody Kujawsko-pomorskiego.

fot. Maciej Szczurek
Bezpieczne akcesoria. TAGMET od kuchni
:: 2007-10-23 ::

Proponujemy Państwu lekturę artykułu z wrześniowego "Meblarstwa". Numer w głównej mierze poświęcony pakowaniu i transportowi wyrobów gotowych i półproduktów w branży meblarskiej.
Page: 1  2  

© TAGMET - Fabryka Nowoczesnych Funkcji Meblowych
Vervielfältigung des Inhlats der Seite ist verboten.