Średni kurs NBP:
Euro: 4,2937
Dolar: 3,7739

galeria humoru | spis indeksów     Szukaj po nazwie produktu:

Rozwój naszej firmy przyczynia się do nieustannego wzrostu zatrudnienia. W naszych pracownikach cenimy kreatywność, zaangażowanie oraz szacunek do pracy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Operator Pras

Główne zadania:

  • wytłaczanie elementów metalowych za pomocą pras

Wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • kompleksowe wdrożenie do pracy

  • umowę o pracę oraz wynagrodzenie w okresie próbnym: 2300 netto

CV przyjmujemy:
  1. Drogą mailową sekretariat@tagmet.com.pl
  2. lub na portierni (w godz. 6:00-22:00): TAGMET, ul. Małgorzatowo 5, Lubicz Dolny

Informacje pod numerem 510-231-902

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wzięcie udziału w rekrutacji, wymaga uprzedniego zapoznania się z Klauzulą Informacyjną w  Zakresie Ochrony Danych Osobowych dla Procesów Rekrutacji w Tagmet, dostępną pod  niniejszym linkiem:
http://tagmet.com.pl/dokumenty/zr_01_06_01.pdf lub na stronie  internetowej http://www.tagmet.com.pl/ w Zakładce [Kariera].

Do złożonej aplikacji należy dołączyć klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych o  następującej treści:
[1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych:
1.1. Fabrykę Nowoczesnych Funkcji Meblowych TAGMET Sp. z o.o. z siedzibą w 87-162 Lubicz,  ul. Małgorzatowo 5, numer KRS 0000124074;
1.2 Przedsiębiorstwo Handlowe TAGMET POLSKA Sp z o.o. z siedzibą w 87-100 Toruń, ul.  Bartosza Głowackiego 8/34, numer KRS 0000325791
1.3. Przedsiębiorstwo TAGMET PROJEKT Sp z o.o. z siedzibą w 87-162 Lubicz, ul. Małgorzatowo  4D, numer KRS 0000540921
w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz innych  obecnych, jak i przyszłych procesach rekrutacyjnych.
3. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
4. Zapoznałem(-am) się z treścią Klauzuli Informacyjnej w Zakresie Ochrony Danych
Osobowych dla Procesów Rekrutacji w Tagmet, w tym z informacją o celu i sposobach  przetwarzania danych osobowych oraz prawach mi przysługujących.

Formularz oferty pracy:

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Telefon
Stanowisko
List motywacyjny
CV
Zdjęcie
Dodatkowe istotne informacje, które mogą nam ułatwić wybór