Średni kurs NBP:
Euro: 4,5111
Dolar: 4,1428
 
galeria humoru | spis indeksów     Szukaj po nazwie produktu:  

logo


Promocja gospodarki Województwa Kujawsko-Pomorskiego m.in. poprzez zagraniczne misje gospodarcze
:: 2015-07-05 ::

Przedsiębiorstwo Handlowe Tagmet Sp. z o.o. w dniach 05-07.05.2015 uczestniczyło w Misji Gospodarczej do Niemiec (Kolonia, Düsseldorf) organizowanej przez Województwo Kujawsko-Pomorskie w ramach projektu pn. „Promocja gospodarki Województwa Kujawsko-Pomorskiego m.in. poprzez zagraniczne misje gospodarcze” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013. Projekt został sfinansowany w 85% przez UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz w 15% ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Firmę Tagmet na misji gospodarczej reprezentowała Anna Dunaj- Kierownik Działu Sprzedaży.
Celem misji było pozyskanie nowych kontaktów handlowych z przedsiębiorcami z rynku niemieckiego. Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego przy współpracy z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową (AHK) zapewnili wszystkim przedsiębiorcom uczestniczącym w misji spotkania z potencjalnymi odbiorcami, które odbyły się podczas Międzynarodowych Targów dla Przemysłu Meblowego i Wykańczania Wnętrz INTERZUM w Kolonii. W trakcie trwania projektu czynny udział wzięli pan Stanisław Hebda I Radca, Konsul Ambasady RP Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Kolonii oraz pani Mariola Zaręba – Ekspert z POIG.
Przedsiębiorcy mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach m.in. w NRW.INVEST GMbH, Landtag Nordhein- Westfallen oraz w Konsulacie Generalnym RP w Kolonii.
zobacz galerię


.. Zobacz artykuł w oryginale.
Bliżej klienta
:: 2012-02-27 ::

Przedstawiamy wywiad z Radosławem Góralczykiem, prezesem zarządu w firmie Tagmet Polska, umieszczony w magazynie „Meblarstwo”. Głównym tematem rozmowy jest nowa strategia rozwoju firmy Tagmet Polska.


.. Zobacz artykuł w oryginale.
Małe, a cieszy
:: 2011-02-27 ::

W FNFM Tagmet opracowano kolejny mechanizm, który jest połączeniem funkcjonalności i estetyki. Tym razem artykuł dotyczy regulowanego zagłówka do mebli tapicerowanych. Gabarytowo niewielka konstrukcja pozwala zamontować ten zagłówek w meblu nie zmniejszając komfortu jego użytkowania.


.. Zobacz artykuł w oryginale.
TAGMET dla dzieci
:: 2010-01-11 ::

Jak co roku, Tagmet zorganizował Gwiazdkę dla swoich milusińskich. Aktorzy Teatru Lalkowego „Zaczarowany Świat” przygotowali dla dzieci pracowników firmy spektakl „Tajemnica nieznanej planety”. Najbardziej wyczekiwanym punktem programu były oczywiście odwiedziny Świętego Mikołaja, któremu wśród zasp obfitego śniegu udało się dotrzeć do swoich małych wielbicieli i radości było co niemiara. Do Siego Roku!
Targi MEBEL 2009 w Moskwie
:: 2009-11-30 ::

XXI Międzynarodowe Targi Meblowe MEBEL 2009 odbyły się w dniach 23 - 27.11.2009 w centrum wystawienniczym EXPOCENTR w Moskwie. Była to okazja do prezentacji trendów i nowości technologicznych. Zakres tematyczny targów obejmował również komponenty dla producentów mebli tapicerowanych.
Mechanizmy regulujące. Wygoda pod karkiem i plecami
:: 2009-11-13 ::

Listopadowe wydanie czasopisma "Meblarstwo" prezentuje artykuł na temat mechanizmów, które pozwalają regulować oparciem, zagłówkiem czy podnóżkiem. Poprawiony zostaje w ten sposób komfort siedzenia z zachowaniem zasad ergonomii. Fabryka TAGMET oferuje kilka takich rozwiązań... Zobacz artykuł w oryginale.
Sofy z funkcją spania
:: 2009-03-27 ::

Przedstawiamy artykuł zamieszczony w piśmie producentów "Tapicer" na temat nowego mechanizmu dla sof z funkcją spania. Produkt FNFM Tagmet jest mechanizmem zwiększającym atrakcyjność każdej sofy z uwagi na zastosowaną w niej funkcję.


.. Zobacz artykuł w oryginale.
Targi ProMaTap 2008
:: 2008-10-20 ::

Zakończyła się II edycja targów ProMaTap, które stanowią platformę komunikacyjną pomiędzy dostawcami surowców i komponentów, a producentami mebli tapicerowanych oraz materaców. Podczas targów, odbywających się w dniach 16-17 października 2008r. w Rąbieniu pod Łodzią, organizatorzy, firma Abacorp z Łodzi, gościła następujących wykonawców: Amann, Amatec, Bizea, Ecco, Elmatex, Eurofarm, Fortom, Tagmet, Sab, Teofilów.
W programie targów znalazł się cykl specjalistycznych seminariów prowadzonych przez wystawców, a także ekspertów z branży. Wykłady dotyczyły technologii, problemów z jakimi zmaga się branża w handlu, a także wielu innych tematów, jak np. przepisów REACH, psychologii koloru w sprzedaży, czy najnowszych trendów i prognoz w zachowaniach zakupowych konsumentów.
Patronat nad imprezą objęły czasopisma: Meble Plus, Produkcja Mebli, Meblarstwo, mdesign, Świat Mebli, Meble, Materiały i Akcesoria, Tekstylia w Domu, a także portale; meble.pl, meble.tv i meblostrada.pl.
Święto Powiatu Toruńskiego
:: 2008-09-30 ::

Na Rynku Nowomiejskim w Toruniu dn. 27 września 2008 r. odbyło się Święto Powiatu Toruńskiego. Imprezę zorganizowano pod hasłem" Mieszkaj, wypoczywaj, inwestuj w powiecie toruńskim". Na uczestników czekały liczne atrakcje: konkursy, degustacje regionalnych potraw, występy muzyczne oraz prezentacje firm działających w powiecie. Nagrody w konkursach pochodziły od sponsorów - przedsiębiorców min. fabryki TAGMET z Lubicza. Celem Święta była prezentacja walorów gmin powiatu toruńskiego jako idealnego miejsca do wypoczynku, inwestowania i zamieszkania.
Kilka słów o nogach meblowych
:: 2008-09-09 ::

Zapraszamy Państwa do lektury tekstu w magazynie "Meblarstwo", poświęconego nogom meblowym naszej produkcji.


.. Zobacz artykuł w oryginale.
Strona: 1  2  3  

© TAGMET - Fabryka Nowoczesnych Funkcji Meblowych
Kopiowanie zawartości strony zabronione.